Basında Biz

BASIN BÜLTENİ 27.11.2022

Anka Araç Takip Sistemleri 3’te Bir Oranında Daha Ucuz

Anka araç takip sistemlerinin en önemli tercih sebebi rakiplerine oranla üçte bir oranında daha ucuz olmasıdır. Anka Araç Takip Sistemleri yaklaşık 20 yıllık tecrübesiyle daha çok müşteriye ulaşma hedefiyle çıktığı yolda daha az karlılığı göze alarak fiyatlarını önemli ölçüde düşürdü.

Ucuz ve Kaliteli Takip Cihazı

Anka Araç Takip Sistemleri firmasının Genel Müdürü Erkan SEÇKİN, “Karlılığımızdan fedakarlık yaparak, biraz da müşterimizin alım gücünü düşünerek fiyatlarımızı üçte bir oranında düşürdük. yaklaşık 20 yıllık tecrübemizle daha çok müşteriye ulaşmak hedefindeyiz. Türkiye 1 numarası olmak için yola çıktık. Bunu başarmanın yolu da insanlarımızın alım gücüne katkı yapmaktan geçmektedir. Ülkemizin insanlarının alım gücünü düşünerek böyle bir fedakarlık yapıyoruz. Müşterilerin bu hizmeti ulaşabilmeleri için, bir yıllık, iki yıllık, üç yıllık kampanyalarımız mevcuttur. Bu kampanya ile hizmeti ulaşılabilir olmasını sağlamak istiyoruz. Bir iki üç yıllık kampanyalarımızla müşterilerimize indirimli fiyatlar uyguluyoruz. Ulaşılabilir kılarken şahıslara bireysel kullanımın yayılmasını istiyoruz. Araç ve ailelerin güvenliği açısından bunu önemli görüyoruz. Üç yıllık toplu alımlarda da önemli indirimler uygulayabiliyoruz” ifadelerini kullandı.

81 ilde yetkili servislerinin olmasının da Anka Araç Takip Sistemleri’nin tercih edilmesinin bir başka nedeni olduğunu anlatan SEÇKİN, araç takip sistemi satın alırken dikkat edilmesi gereken unsurları şöyle açıkladı: “Markanın büyüklüğüne, teknik desteğine, hizmet ağına bakmaları lazım. Cihazların kalitesi önemlidir. Bir de farklı firmalardan fiyat alsınlar. Bu fiyatları bizimkiyle karşılaştırmalarını istiyoruz. Böylece araç takip sistemlerini 3’te bir ucuza almış olduklarını görecekler” dedi.
Türkiye genelinde, yılın 9 aylık döneminde 308 bin 995 trafik kazası meydana geldiğini ve bu kazalarda 1797 kişi hayatını kaybederken, 202 bin 501 kişinin de yaralandığını belirten SEÇKİN, trafik kazalarındaki bu acı kayıpları hatırlatarak takip cihazlarının yaygınlaştırılmasıyla trafik kazalarının azaltılmasının mümkün olabileceğini belirterek “Hız yapmanın kazaların en önemli nedenleri arasında birinci sırada geldiği düşünülürse, uzaktan hız kontrolüyle trafik kazalarında önemli bir oranda azalış sağlamak mümkün. Anka Araç Takip cihazlarının yaygınlaştırması trafik kazalarının azaltılmasının yanında hava kirliliğinin de önleme açısından önemli.” dedi.

Araç Takip Sistemleri

Araç Takip Sistemleri araçlarınızın internet üzerinden gerçek zamanlı olarak takibini gerçekleştiren bir sistemdir. Araç takip sistemleri, bireyler tarafından tercih edilebildiği gibi kurumlar tarafından da sıklıkla kullanılmaktadır. Bireysel başvurular genellikle araç güvenliği ile ilgili olurken, kurumsal başvurularda başta yakıt tasarrufu, personel verimliliğini arttırma, güzergah takibi ve iş planlaması gibi çeşitli gerekçeler bulunmaktadır.

filo araç takip cihazı (1)
Konuşmayı Başlat
Yardım İster misiniz?
Anka Takip Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi İçin Yazınız