İletişim

Sormak istediğiniz tüm soruları cevaplamak için buradayız.

İletişim

Anka Araç Takip Sistemleri

İstanbul Ofis

Flora Residence No:1/365
Ataşehir – İstanbul

Tel: 0 212 942 60 90

Müşteri Hizmetleri: 0 850 532 90 68

Faks: 0 850 220 04 51

İzmir Ofis

Folkart Towers A Kule Kat:28 D:2809 Bayraklı – İZMİR

Tel: 0 232 435 26 52

Müşteri Hizmetleri: 0 850 532 90 68

Faks: 0 850 220 04 51

 

E-Posta:

info@ankatakip.com

muhasebe@ankatakip.com

destek@ankatakip.com

İletişim Formu

S.S.S.

Araç Takip Sistemi Nedir?

En son teknolojiler kullanılarak geliştirilen cihazlar ve yazılımlar ile, aracınızın nerede ve hangi koşullarda olduğunu takip etmenizi sağlayan çözüm ve hizmetlerin bütünüdür. Web tabanlı arayüz ve gelişmiş mobil uygulamalar sayesinde internete bağlı herhangi bir cihazdan dilediğiniz zaman kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak araçlarınızı takip etmenizi sağlar.

Geliştirilen cihazlar ve yazılımlar aracılığıyla, mobil baz istasyonları ve GPS teknolojileri kullanılarak araçlarınızın hızını, rotasını, konumunu, kontak ve günlük kilometre bilgisini anlık ve geriye dönük raporlayarak kontrol edilmesi sağlanır, tanımlanan uyarılar SMS veya e-posta yoluyla iletilir.

Neden Anka Takip?

Anka Takip ürün ve çözümlerine yapacağınız yatırımlar çok kısa bir sürede kendini amorti ederek kullanım ömrü boyunca size avantaj sağlar, işinizi daha karlı yönetmenizi sağlar.

Yakıt Tasarrufu

Rölantide gereksiz çalışma, hız / manevra kontrolü sayesinde yakıt tüketimini azaltarak araçlarınızın en ekonomik şekilde kullanılması sağlanır. Araç kullanan personelin kontrollü araç kullanımı sağlanarak yakıt giderlerinde önemli ölçüde tasarruf elde edilir.

Motor Blokaj

Motor blokaj, çalınma ve izinsiz kullanıma karşı, araç sahibi ya da yetkilendirilmiş kullanıcı tarafından aracın, ANKA Araç Takip arayüzü üzerinden bloke edilmesidir. Genel algı araç elektriğinin kesilmesi olmasına karşılık, ANKA Mobil Takip Sistemleri, aracın tüm enerjisini değil, sadece yakıt pompasının enerjisini kesmekte ve çok daha başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Alan Tanımlama

ANKA Araç Takip arayüzü üzerinden belirli bir alan tanımlanarak, aracın o alan dışına çıktığında SMS ya da E-Posta yoluyla uyarı üretilmesi sağlanabilir.

Bataryalı Araç Takip Sistemi

Opsiyonel bataryalı ANKA Araç Takip cihazları ile yetkisiz kullanım, hırsızlık, vb. durumlarda ANKA Araç Takip cihazının enerjisi kesilse bile, dâhili bataryası ile 24 saat daha çalışır vaziyette kalması sağlanabilmektedir. Ayrıca, enerjisi kesildiği an bir sinyal üreterek kullanıcıyı batarya ile çalışmaya başladığı yönünde uyarmaktadır.

Raporlar

Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda, ANKA Mobil Takip Sistemleri, 40’dan fazla rapor üretebilmektedir. Ek olarak özel rapor servisleri de geliştirilmektedir. Hazırda olan tüm raporlar, kullanıcı arayüzün ‘de görüntülenebildiği gibi, kullanıcı isteğine bağlı olarak istenilen zaman dilimlerinde E-Posta yoluyla gönderilebilmektedir.

Bayilik Veriyor musunuz?

Aşağıdaki formu doldurarak bayilik başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

BAYİLİK BAŞVURUSU

Neler Yapıyoruz ?

Anlık Konum Takibi

Sistemimiz sayesinde araçlarınızı anlık takip edebilirsiniz.

Kişisel Bilgileriniz Güvende

Verileriniz yüksek güvenlikli sunucularımızda saklanmaktadır.

Mobil Uygulama

IOS ve Android işletim sistemli cihazlarınız için geliştirilen uygulamalar ile web yazılımlarda sağlanan tüm özelliklere cep telefonunuzdan da erişim sağlanır.

Haritada Görünüm

Araçlarınızı harita üzerinde takip edebilirsiniz.

Konuşmayı Başlat
Yardım İster misiniz?
Anka Takip Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi İçin Yazınız