Anka Takip Cihazı Çeşitleri

En çok talep edilen araç takip cihazı çeşitlerine şu başlıklar altında incelemek mümkündür:

 1. Araç Takip Sistemi
 2. Motosiklet Takip Sistemi
 3. Tekne Takip Sistemi

Araç Takip Sistemi ve Nesne Takip Sistemi Nedir?

En son teknolojiler kullanılarak geliştirilen cihazlar ve yazılımlar ile, aracınızın nerede ve hangi koşullarda olduğunu takip etmenizi mümkün kılan çözüm ve hizmetler bütünüdür. Web tabanlı arayüz ve gelişmiş mobil uygulamalar sayesinde internete bağlı herhangi bir cihazdan dilediğiniz zaman şifreyle sisteme giriş yapabilir ve aracınızı takip edebilirsiniz. Geliştirilen cihazlar ve yazılımlar aracılığıyla, mobil baz istasyonları ve GPS teknolojileri kullanılarak araç takip cihazının sağladığı faydaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Araçlarınızın hızı,
 • Rotası,
 • Konumu,
 • Kontak ve günlük kilometre bilgisi anlık ve geriye dönük raporlayarak kontrol edilir.
 • Tanımlanan uyarılar SMS veya E-Posta yoluyla tarafınıza iletilir.

Araç Takip Cihazı Paket İçeriği

 • 81 İlde Sokak bazlı izleme,
 • İnternet üzerinden online ve geçmişi izleme,
 • Detaylı raporlama,
 • Kontak bilgisi,
 • Mesafe bilgisi,
 • Hız bilgisi,
 • Rölanti bilgisi,
 • Mesai takibi ve ihlal tarifleme,
 • Donanıma dayalı dahili şok sensörü, (Ani hızlanma, ani yavaşlama, ani yön değişim ve kaza)
 • CANbus FMS uyumlu,
 •  Uygun araçların motor devir sayısı,
 •  100 km’deki ortalama yakıt tüketim bilgileri raporu ve yakıt seviyesi,
 •  Geniş aksesuar seçeneği (Kullanılabilen aksesuarlar için katalogdaki opsiyon çizelgesine bakabilirsiniz).

Araç Takip Sistemini bireysel araç takip ve filo araç takip olarak iki bölümde incelemek mümkün. Bireysel araç takibinde hırsızlığa karşı güvenlik ön planda olurken, filo araç takip sistemlerinde yakıt tasarrufu daha ön planda yer almaktadır.

Modern Filo Araç Takip Sisteminin 5 Faydası

Günümüzün filo takip sistemleri, basitçe “harita üzerinde noktalar” olarak görüntülendiği günlerden bu yana önemli ölçüde ilerlemiştir. Modern filo takibi, yalnızca araç konumunu saptamaktan çok daha fazlasını yapabilir. Doğru kullanıldığında filo yönetimi yazılımı, işletmelerin değişen koşullara daha hızlı yanıt vermelerine ve müşteri memnuniyetini artırmalarına yardımcı olurken, aynı zamanda filo verimliliğini ve güvenliğini artırır.

Kuruluşların daha fazlasını yapmasına yardımcı olabilecek 5 modern Filo Araç Takip Cihazı avantajı:

 1. Daha yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlar
 2. Yönlendirmeyi optimize eder
 3. Kargo hırsızlığını caydırır
 4. Filo üretkenliğini artırır
 5. Sürücü güvenliğini artırır

En önemlisi; filo takibi, kuruluşların en değerli varlıkları olan sürücülerini korumalarına yardımcı olabilir. Birçok filo takip sistemi, sürücülerin koçluk yapma ve sürüş becerilerini geliştirme fırsatları bulabilmeniz için herhangi bir sürücünün hız yaptığı yerlerin animasyonlu bir izini sunarak bireysel rotaları oynatabilir.

Birçok filo sahibinin keşfettiği gibi, bir şirket aracı önemli bir marka varlığıdır. Sürücüleriniz güvenilir ve saygılı sürüş pratiği yaptığında, yolu araçlarınızla paylaşan diğer kişiler üzerinde olumlu bir izlenim bırakır. Filo izleme hizmetleri, sürücü performansını iyileştirmek için tasarlanmış koçluk ve sürücü güvenliği programlarını sürdürmek ve güçlendirmek için kullanılabilir.

Gerçek zamanlı anlık araç takip cihazları, çeşitli iş ve operasyonel ihtiyaçları karşılamak için gelişmiştir. Birkaç yıldır filo takip seçeneklerini değerlendirmediyseniz veya yeni bir çözüm aramaya başladıysanız www.ankatakip.com adresini inceleyerek bizimle iletişime geçin. Bugünün sistemlerinin neler yapabileceğine şaşıracaksınız.

Anka Araç Takip Cihazı Yazılım Uygulamaları

IOS ve Android araç takip uygulaması ile masaüstü araç takip yazılımı üzerinden sistemimizi anlık takip edebilirsiniz.

Anka Araç Takip Cihazı Garanti Süresi

2 Yıl cihaz ve yazılım garantisi bulunan cihazlarımız sıradan ürünlerle karşılaştırılamayacak derecede kalitelidir. 

Motosiklet Takip Sistemi

Havada doğanın kokusu ve yüzünüzde yumuşak bir rüzgar hissi ile yeni satın aldığınız motosikletinizi otoyolda sürmenin heyecanının yerini hiçbir şey tutamaz. Rahatlamanın ve anı yaşamanın en iyi yollarından biridir. Ancak motosikletler bu günlerde pahalı bir meta haline geldi ve çalınması ve taşınması daha kolay olduğu için her zaman hırsızların favori hedeflerinden biri. Şans eseri, düşünülemez bir şey olursa ve motosikletiniz çalınırsa ah keşke bir motosiklet takip cihazı kullansaydım diyebilirsiniz ya da tedbiri baştan alarak motosikletinize bir takip cihazı taktırabilirsiniz. Motosiklet takip cihazları, sahibinin bir hırsızlık durumunda motosikletinin yerini çok kısa bir sürede bulmasını sağlar. Araç sahibi, akıllı telefon veya tablet kullanarak motosikletinin yerini gerçek zamanlı olarak belirleyebiliyor.

Anka Ekonomik Motosiklet Takip Sistemi ile ilgili teknik bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. 

Anka Bataryalı Motosiklet Takip Sistemi ile ilgili teknik bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Anka Motosiklet Takip Cihazının Garanti Süresi

2 Yıl cihaz ve yazılım garantisi ile motosikletleriniz güvendeyken sizin de içiniz rahat olacak.

Tekne Takip Sistemi Nedir?

Bir deniz aracınız varsa, bir tekne takip cihazı takmayı düşünebilirsiniz. Tekne takip cihazı, bir arabadaki araç takip cihazının çalıştığı gibi çalışır ve teknenizin konumunun herhangi bir yerden izlenmesine olanak tanır. Bir tekne takip cihazının takılmasının birkaç nedeni vardır:

Acil Duruma Hazır Olun

Kimse teknesinde bir gün geçirirken acil bir durumla karşılaşmayı planlamaz, ancak hazırlıklı olmak en iyisidir. Kaybolsanız, mekanik sorunlarla veya tıbbi bir acil durumla karşılaşsanız da, deniz aracınızda bir tekne takip cihazı bulundurmak güvenliğinizi sağlamanıza yardımcı olabilir. Bir tekne takip cihazınız olduğunda, yardım için iletişime geçtiğiniz yetkililer, tekne takip cihazından iletilen sinyali kullanarak tam olarak nerede olduğunuzu belirleyebilecek ve böylece size en kısa sürede ulaşabileceklerdir.

Tekneleri Hırsızlardan Koruyun

Bazı insanlar teknelerini evde bir römorkta saklayabilirken, daha büyük teknelerin çoğu kullanılmadıkları zaman bir marinada veya limanda tutulur. Bu, birçok tekne sahibinin teknesini fiziksel olarak görmeden günler veya haftalar geçirebileceği anlamına gelir. Ancak bir tekne takip cihazı takıldığında, tekne sahibi teknesinin tam olarak olması gereken yerde olduğundan emin olmak için yerini kolayca kontrol edebilir.

Bir teknenin çalınması durumunda tekne takip cihazı da oldukça faydalıdır. Çoğu durumda, tekne takip cihazı takılmış çalıntı bir tekne, çalındıktan sonra çabucak bulunur. Çünkü yetkililer tekne takip sinyaline dayanarak teknenin tam olarak nerede olduğunu belirleyebilirler.

Daha Düşük Sigorta Oranları

Tıpkı otomobiller gibi teknelerin de sigortalanması gerekiyor. Tekne sigortası sizi maddi olarak korur ancak sahip olduğunuz teknenin tipine ve değerine bağlı olarak sigorta oldukça maliyetli olabilir. Hiç kimse teknesini sigortalatmak için gerekenden fazlasını ödemekten hoşlanmaz. Öte yandan birçok kişi tekne takip cihazı taktırarak daha düşük sigorta oranlarına hak kazanabileceğinin farkında değildir.

Tekne takip cihazları, bir teknenin çalınma olasılığını düşürürken güvenlik özellikleri sağlar. Bu da teknenin sigortalanma riskini azaltır. Bir tekne takip cihazı kurduktan sonra, ne tür bir indirime hak kazandığınızı öğrenmek için teknenizi sigortalayan sigorta şirketini aramayı atlamayın. Tekne Takip Cihazınızın teknik özelliklerine yönelik teknik bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Tekne Takip Cihazının Garanti Süreci

2 Yıl cihaz ve yazılım garantisi mevcuttur.

Konuşmayı Başlat
Yardım İster misiniz?
Anka Takip Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi İçin Yazınız